В Ужгороді провели в останню путь захисника Юрія Михнича

Опубліковано: Липень 03, 2023

В Ужгороді провели в останню путь захисника Юрія Михнича

Сьогодні в Ужгороді попрощалися із 37-річним солдатом Юрієм Михничем. Стрілець-снайпер механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А 4447 загинув 13 червня 2023 року у Запорізькій області, захищаючи Україну від російських окупантів.

Юрій Юрійович Михнич народився 27 серпня 1985 року в Ужгороді. Навчався у місцевій школі №19, працював на приватному підприємстві у селі Кінчеш.

На набережну Незалежності, де відбувся чин похорону, попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, секретар Ужгородської міської ради Ігор Чорній,  заступник керівника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, духовенство та мешканці громади. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – тут Героя поховали із військовими почестями.

У загиблого захисника залишилися мама, сестра і брат.

Вічна та світла пам’ять...