В Ужгороді провели зустріч із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб

Опубліковано: Червень 20, 2022

В Ужгороді провели зустріч із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб
Агентство ООН у справах біженців і громадська організація "Неємія" сьогодні на Студентській набережній в Ужгороді провели зустріч із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб.
Із майже чотирма десятками дітей, які змушені були покинути рідні домівки через війну, спілкувалися психологи, гралися аніматори, також влаштували бульбашкове шоу, дарували повітряні кульки тощо.
За словами директорки ГО «Неємія» Тетяни Мачабелі, такі виїзди до переселенців по всьому Закарпаттю проводять щодня. До мобільної групи також входять психолог, соціальний працівник, проводять роботу не тільки з дітьми, а й спілкуються з їхніми батьками. Сьогоднішню зустріч відвідав і заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець.
Серед заходів до Всесвітнього дня біженця сьогодні – й квест в етнографічному музеї. Там діти шукатимуть частинки-пазли, розфарбовуватимуть власні будиночки, граючись вивчатимуть визначні місця Закарпаття.