В Ужгороді проводять стерилізацію безпритульних тварин

Опубліковано: Листопад 06, 2020

В Ужгороді проводять стерилізацію безпритульних тварин

В Ужгороді триває другий етап проєкту щодо зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами – стерилізація чотирилапих безхатьків. Для цього на сесії Ужгородської міськради у жовтні депутати підтримали виділення ще 49 тисяч гривень.

Перші 50 тисяч гривень виділили на початку цього року, коли зоозахисники зареєстрували петицію «Ужгород – гуманне місто», вона зібрала 281 голос і була підтримана на сесійному засіданні.

Ініціатори петиції – зоозахисники з благодійної організації «Допоможи другу» – днями повідомили, що чимало собак і котів уже простерилізували і подякували за сприяння міському голові Богдану Андріїву та депутату Віталію Готрі, який відстоював це питання на сесії міськради.