В Ужгороді розпочали прийом документів для виплати грошової винагороди кращим у 2021 році спортсменам

Опубліковано: Листопад 25, 2021

В Ужгороді розпочали прийом документів для виплати грошової винагороди кращим у 2021 році спортсменам

Документи для виплати грошової винагороди кращим у 2021 році спортсменам Ужгорода приймають із 25 листопада до 10 грудня у відділі молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.
На виплату грошової винагороди, згідно із Порядком виплати грошової винагороди https://rada-uzhgorod.gov.ua/rada_docs/show/pro-zatverdzhennya-poryadku-vyplaty-groshovoyi-vynagorody-ta-skladu-komisiyi
(рішення виконкому 23.11.2016 р. № 389), можна подавати спортсменів (тренерів) – мешканців Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України із видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.
Кандидатури подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода.
Необхідні документи:
- клопотання про призначення грошової винагороди спортсмену (тренеру), яке повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;
- згода на збір та обробку персональних даних;
- витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);
- копія паспорта (ID- карти) та ідентифікаційного коду.
У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.
Документи потрібно надсилати на електронну адресу: kultura@rada-uzhgorod.gov.ua
Контактні телефони: 0312613295, 0951455622, 0505558499.
Відділ молоді та спорту Ужгородської міської ради узагальнює документи та подає їх на розгляд комісії з питань призначення грошової винагороди. Грошова винагорода призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу комісії.
Остаточне право на визначення суми нагородження та призерів – за комісією.