В Ужгороді розробили візуалізацію схеми руху громадського транспорту.

Опубліковано: Лютий 11, 2021

В Ужгороді розробили візуалізацію схеми руху громадського транспорту.
Про це повідомив міський голова Богдан Андріїв. «Добре знаємо, наскільки зручні і зрозумілі візуалізовані схеми руху громадського транспорту, приміром, гілок метро в Києві та столицях європейських країн. Ужгородська міськрада замовила нашим партнерам – команді rozklad.in.ua/ із Вінниці, яка раніше розробила мобільний додаток із розкладами руху автобусів в Ужгороді, схему маршрутної мережі нашого міста. Разом із відділом транспорту Ужгородської міськради вони зробили графічне відтворення кожного з міських маршрутів із автобусними зупинками, нанесли автостанції, залізничний вокзал, парки, замок інші знакові об'єкти. Куди можна без пересадок доїхати одним маршрутом або якими маршрутками дістатися до якоїсь точки в Ужгороді – зі схеми легко, наочно зрозуміло», зазначив Богдан Євстафійович.
Схема маршрутної мережі буде в автобусах та на зупинках, на окремих інформаційних порталах. А найбільш повна інформація – і схема мережі, і всі зміни у роботі громадського транспорту (зміни схеми проїзду, відкриття або закриття маршрутів, об’єднання, продовження або скорочення маршрутів, визначення нових зупинок тощо) – у розділі "Громадський транспорт" на офіційному сайті Ужгородської міськради https://rada-uzhgorod.gov.ua/page/gromadskyj-transport-2/ .