В Ужгороді відзавтра штрафуватимуть водіїв, які не сплатять за паркування на вулицях Олександра Фединця та Льва Толстого

Опубліковано: Лютий 14, 2023

До уваги ужгородців та гостей міста!
▶️Нагадуємо, що відзавтра, 15 лютого, в Ужгороді штрафуватимуть водіїв, які не сплатять за паркування на місцях для платного паркування на вулицях Олександра Фединця та Льва Толстого.
▶️За паркування на площі Жупанатській без плати наразі не штрафуватимуть – тут ще тривають завершальні технічні роботи.
▶️ Місця для платного паркування позначені відповідною дорожньою розміткою та дорожніми знаками.
▶️Як ми інформували, в Ужгороді платне паркування запровадили на окремих місцях для паркування на трьох локаціях – вулицях Олександра Фединця, Льва Толстого та площі Жупанатській.
▶️ Вартість години паркування – 25 гривень.
▶️Плата стягується у період із 8:00 до 19:00 у будні, у вихідні паркування безкоштовне. Тарифікація погодинна, перші 10 хвилин – безкоштовно.
▶️Паркування для людей з інвалідністю – безкоштовне, для цього є спеціально відведені місця із позначками.
▶️Працюють і над тим, щоб ужгородці, які проживають на цих вулицях, та підприємці, які мають тут офісні приміщення, могли придбати абонемент на паркування зі знижкою – на місяць, пів року чи рік.
▶️Оператором платного паркування є комунальне підприємство «Ужгородпарксервіс».