Опубліковано: Грудень 12, 2023

В Ужгороді сьогодні, 12 грудня, попрощалися із 38-річним молодшим лейтенантом Степаном Баллою, який загинув 6 грудня 2023 року, боронячи Україну від російських окупантів.

Степан Степанович Балла народився 20 вересня 1985 року в Ужгороді. Закінчив Ужгородський національний університет, здобувши спеціальність «міське будівництво та господарство». Цьогоріч закінчив військову академію в Одесі.

Був призначений на посаду командира першого штурмового взводу 4 штурмового батальйону військової частини А 4010.

Був люблячим сином, зразковим сім’янином, вірним товаришем. Цінував свободу і за неї віддав життя.

Із захисником прощалися на площі Народній. Віддати шану воїну прийшли рідні, друзі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави, де Степана Баллу поховали з усіма військовими почестями.

У захисника залишилися батьки, дружина, донька та син.

Вічна пам'ять і шана Герою!