Опубліковано: Серпень 02, 2024

В Ужгороді сьогодні, 2 серпня, попрощалися із 34-річним захисником, солдатом Владиславом Амітом. Захищаючи Батьківщину, гранатометник стрілецького спеціалізованого батальйону загинув 23 липня 2024 року.

Прощалися із воїном на набережній Незалежності. Віддати шану військовому прийшли близькі та рідні, друзі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Владислава Івановича Аміта поховали із військовими почестями.

У захисника залишилися дружина та двоє дітей, брат.

Вічна пам'ять і шана воїну!