В Ужгороді сьогодні, 26 липня, попрощалися із полеглим захисником – капітаном, командиром взводу, 42-річним Євгеном Гайдуком

Опубліковано: Липень 26, 2024

Євген Іванович Гайдук народився 23 листопада 1981 року в Чопі. Навчався в ужгородській школі №3. Після закінчення школи продовжив навчання в Ужгородському університеті, а згодом в Академії Служби безпеки України. Згодом працював у різних підрозділах СБУ у Закарпатській області.
У 2016 році захищав Україну в зоні АТО у складі 24-ої окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

Із лютого 2021 року розпочав службу у 15-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні, у 2023 році отримав поранення під час виконання бойового завдання у місті П’ятихатка Запорізької області, однак повернувся до бойових побратимів і продовжував захищати Вітчизну.

Загинув 29 червня 2024 року біля Малої Токмачки Запорізької області, залишаючись до кінця вірним військовій присязі.

Прощалися із захисником на набережній Незалежності. Віддати шану військовому прийшли рідні, друзі, колеги, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Євгена Гайдука поховали з військовими почестями.

У Героя залишилися мама, дружина, донька.

Вічна пам'ять і шана воїну-захиснику!