В Ужгороді сьогодні, 30 липня, попрощалися із загиблим захисником – солдатом Ференцом Сімйоном

Опубліковано: Липень 30, 2024

Ференц Тіберійович Сімйон народився 25 вересня 1970 року в Ужгороді. Закінчив місцеву школу №5, після чого продовжив навчання у профтехучилищі №5. Трудову діяльність розпочав на автотранспортному підприємстві, згодом працював на Перечинському лісокомбінаті.
Майже 30 років працював водієм швидкої допомоги.
Усі, хто знав Ференца Сімйона, запам’ятають його чуйною, доброю та щирою людиною.
Загинув 5 лютого 2024 року під час виконання чергового бойового завдання.
Прощалися із воїном на набережній Незалежності. Віддати шану військовому прийшли рідні, друзі, колеги зі станції екстреної медичної допомоги, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.
Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.
Поховали Ференца Сімйона на Пагорбі Слави.
У Героя залишилися батьки, дружина, доньки.
Вічна пам'ять і шана захиснику!