В Ужгороді сьогодні для школярів провели військово-патріотичну гру Сокіл «Джура»

Опубліковано: Травень 05, 2023

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») серед команд ужгородських шкіл відбулася сьогодні в УЗОШ №20 – ліцей «Лідер».
Понад шість десятків учнів середніх і старших класів змагалися у вісьмох командах-роях.
Привітали патріотичну молодь начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Баранюк, директор УЗОШ №20 – ліцей «Лідер» Мар’ян Комарницький.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, розпочали захід із Державного Гімну України.
Першим змаганням була інтелектуальна гра-вікторина «Відун», де, зокрема, школярі мали продемонструвати знання історії України. Також був конкурс «Рятівник» – на рівень медико-санітарної підготовки, конкурс стройової підготовки «Впоряд».
Крім того, оцінювали вміння зі стрільби з пневматичної зброї, збирання-розбирання автомата, спортивні скіли: хлопці і дівчата показували підготовку з відтискання, підтягування, метання на влучність, перетягування линви.
Досягнення учасників оцінювали судді, серед яких, зокрема військові офіцери запасу.