В Ужгороді сьогодні поховали загиблого воїна – 33-річного старшого сержанта Олега Копчу

Опубліковано: Листопад 21, 2022

В Ужгороді сьогодні поховали загиблого воїна – 33-річного старшого сержанта, навідника гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу 3-ої гірсько-штурмової роти військової частини А1778 Олега Копчу.

Олег Юрійович Копча народився 8 серпня 1989 року, проживав в Ужгороді у мікрорайоні Горяни. У 2013-2018 роках проходив службу за контрактом у Чопському прикордонному загоні. Захищав Батьківщину від російського агресора у складі 128-ї гірсько-штурмової бригади, загинув 15 жовтня 2022 року.

Прощання з воїном відбулося на набережній Незалежності. Провести в останню дорогу Олега Копчу прийшли містяни, товариші по службі, військові, друзі та знайомі, міський голова Богдан Андріїв.

Священники відслужили чин похорону за упокій душі українського воїна, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де захисника поховали із усіма військовими почестями.

У загиблого захисника залишилися дружина та дві доньки, мама.

Вічна пам'ять і слава нашим мужнім оборонцям!