В Ужгороді сьогодні попрощалися із 35-річним захисником – солдатом Віктором Яцолою

Опубліковано: Вересень 05, 2024

Віктор Золтанович Яцола народився 14 лютого 1989 року в Ужгороді. Навчався у початкових класах ЗОШ №8, був випускником місцевої школи №4. Закінчив інженерно-технічний факультет УжНУ.

Починав трудову діяльність у ТОВ «Ветштайн Технік Україна», потім працював на заводі «Конвектор» інструментальником, програмістом-оператором верстатів ЧПК, начальником інструментального цеху. Ще пізніше – на заводі «Турбогаз» токарем, фрезерувальником, програмістом-оператором верстатів ЧПК.

У вересні 2023 року добровільно вступив у лави ЗСУ, під час навчання отримав спеціальності: стрілець, штурмовик, оператор ПТРК NLAW. Зарекомендував себе відповідальним та сміливим воїном, якому доручали захист України на найважчих ділянках. Особисто знищив дві ворожі БМП.

Захищаючи свою країну, виконуючи бойове завдання, стрілець-помічник гранатометника Віктор Яцола загинув у Запорізький області у населеному пункті Мала Токмачка 8 липня 2024 року.

Прощалися із захисником на набережній Незалежності. Віддати шану військовому прийшли рідні, друзі, колеги, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Віктора Яцолу поховали з військовими почестями.

У Героя залишилися син, мама, вітчим.

Вічна пам'ять і шана Герою!