В Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним захисником Андрієм Салком

Опубліковано: Квітень 17, 2023

В Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним захисником  Андрієм Салком

В Ужгороді сьогодні, 17 квітня, попрощалися із 46-річним захисником – солдатом, сапером військової частини А 1778 Андрієм Салком. Після важких бойових поранень і тривалого лікування серце воїна зупинилося 12 квітня.

Андрій Золтанович Салко народився 16 серпня 1976 року в Ужгороді. Після закінчення школи навчався в профтехучилищі №19, отримав професію столяра, працював на різних підприємствах міста.

Захищав Україну на сході під час антитерористичної операції, і з початком повномасштабної агресії росії у 2022 році знову став на захист Батьківщини.

За відвагу та хоробрість був неодноразово нагороджений грамотами від командування, а також медаллю «За відвагу».

На площу Народну, де відбувся чин похорону, попрощатися із захисником  прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, міський голова Богдан Андріїв, заступник начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець,  мешканці громади.

Священники відслужили заупокійну Літургію, від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – тут ужгородця поховали із військовими почестями.

В Андрія Салка залишилися дружина, дві доньки та син.

Вічна і світла пам'ять Герою!