В Ужгороді сьогодні попрощалися із молодшим лейтенантом Іваном Беркелою

Опубліковано: Лютий 09, 2023

В Ужгороді сьогодні попрощалися із молодшим лейтенантом Іваном Беркелою

Віддати шану воїну та провести його в останню путь прийшли містяни, рідні та близькі, військовослужбовці, міський голова Богдан Андріїв, заступник начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Іван Васильович Беркела народився на Рахівщині у мальовничому селі Ділове 28 вересня 1978 року. Коли закінчив школу, сім’я переїхала в Ужгород. За освітою – інженер. Інспектор прикордонної служби 2 категорії – технік 2 групи зв’язку та автоматизованих систем управління відділу прикордонної служби «Косино»  був призваний до лав Збройних Сил України у травні 2022 року. Помер 5 лютого 2023 року.

На площі Народній священники відслужили заупокійну Літургію, військові зачитали Пам’ятний лист головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на знак вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних Сил України.

Поховали Івана Беркелу з усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.

У захисника залишилися батьки, донька.

Вічна та світла пам’ять воїну!