В Ужгороді сьогодні – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу

Опубліковано: Лютий 14, 2021

В Ужгороді сьогодні – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу
Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу серед юнаків та юніорів відбувається сьогодні в спортивному комплексі "Іппон".
На урочистому відкритті спортсменів та тренерів привітали й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та президент Федерації кікбоксингу Закарпаття, заслужений тренер України Анатолій Перцев.
Богдан Євстафійович подякував організаторам турніру, особливо – Анатолію Перцеву, який створив в Ужгороді всі умови для занять кікбоксингом, тренерам, які працюють зі спортсменами, батькам, котрі підтримують своїх дітей. Побажав учасникам провести бої без травм, показати свій найкращий результат і, звичайно, нових досягнень та перемог.
Анатолій Перцев відзначив, що минулого року закарпатські спортсмени брали участь у чемпіонаті України у лютому 2020 року, після того через карантин змагання не проводили. Сьогоднішній турнір – перший у цьому році і перший після запровадження обмежень. Подякував усім тренерам, які у цей складний час зберегли групи, спортсменів, знаходили час і можливості для тренувань.
Анатолій Володимирович окремо подякував міському голові Богдану Андріїву за підтримку в Ужгороді кікбоксингу та загалом спорту. Наголосив, що таку підтримку від міської влади мають усі види спорту: запроваджено стипендії спортсменам, премії кращим спортсменам та тренерам за підсумками року. Відзначив і тренерів Федерації та інших спортивних функціонерів.
Щодо сьогоднішнього чемпіонату, то у дисциплінах лоу-кік та кік-лайт змагаються учасники від 7 до 18 років: ужгородські команди СК" Іппон", СК "Korolovych team", СК "Golden scorpion", а також команди із Хуста, Тячева, Іршави, Виноградова та Рахова.
На жаль, через карантин змагання проводять без глядачів.
За результатами сьогоднішнього турніру сформують збірну Закарпатської області для участі у чемпіонаті України.