В Ужгороді стартував конкурс молодіжних ініціатив. Проєкти профінансує міська рада

Опубліковано: Вересень 01, 2020

Перший етап – подача конкурсних пропозицій та їх відбір – триває із 1 по 30 вересня включно.
Участь у конкурсі можуть взяти проєкти ужгородців, які мають ідею щодо розвитку молодіжного руху, підвищення рівня громадської активності, правової культури та патріотичної свідомості молоді в місті.
Граничний обсяг фінансування одного проєкту – 25 тис. грн. Термін реалізації проєкту – до 15 грудня 2020 року.
Пропозиції подавати на електронну адресу kultura@rada-uzhgorod.gov.ua та в друкованому вигляді - м. Ужгород, пл. Поштова, 3, управління у справах культури, молоді та спорту, каб. 412. Довідки за тел. 61-41-55