В Ужгороді триває відкритий благодійний шаховий турнір

Опубліковано: Січень 27, 2023

В Ужгороді триває відкритий благодійний шаховий турнір

Відкритий благодійний шаховий турнір «Зимовий Ужгород» стартував сьогодні в готельному комплексі «Емігранд».

У турнірі беруть участь 45 шахістів (з них 21 дитина) із 9 областей України. Серед учасників – міжнародний гросмейстер, 4 міжнародні майстри, досвідчені кандидати в майстри спорту й талановиті юні шахісти.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав учасників турніру, зокрема гостей краю, побажав хороших вражень від змагань, подякував Збройним Силам України за можливість проводити такі турніри.

В офіційному відкритті також взяли участь заступники міського голови Василь Гомонай і Вадим Борець, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

Триватиме турнір до 29 січня. Усі благодійні внески учасників передадуть на підтримку ЗСУ.