В Ужгороді триває відкритий кубок міста з бойового мистецтва

Опубліковано: Жовтень 30, 2021

В Ужгороді триває відкритий кубок міста з бойового мистецтва
Відкритий кубок Ужгорода з бойового мистецтва Комбат самозахист ІСО серед юніорів, юнаків та молодших юнаків стартував сьогодні в Академії спортивного виховання. Ці змагання в нашому місті проводять уже вдруге, перші відбулися навесні.
На офіційному відкритті заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай передав вітання від міського голови Богдана Андріїва, депутатів, висловив подяку тренерам, які нещодавно повернулися з чемпіонату України з високими здобутками, зазначив, що вони є прикладом для молоді, побажав учасникам гарних результатів.
Голова осередку Закарпатської області Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв Комбат самозахист ІСО Владислав Горнодь привітав учасників змагань і подякував за підтримку Ужгородській міській раді.
Протягом двох днів близько сотні молодих спортсменів на татамі демонструють свої навички із змішаних єдиноборств. Нині змагаються учасники старшої вікової категорії 11-17 років, завтра - молодшої, 5-11 років. Стартував перший конкурсний день із видовищного номера на повітряних полотнах, далі розпочали поєдинки.