В Ужгороді цими вихідними – всеукраїнський дитячий футбольний турнір пам’яті Михайла Михалини

Опубліковано: Березень 23, 2023

XXVIІ всеукраїнський турнір з футболу пам’яті видатного футболіста та організатора футболу, першого заслуженого майстра спорту на Закарпатті Михайла Михалини – 25-26 березня в Ужгороді.

32 футбольні команди у вікових категоріях 2014, 2015 та 2016 років народження боротимуться за нагороди престижного турніру на штучних майданчиках ужгородських ЗОШ №№ 5, 8 та 12.

Початок змагань – о 9:00.

Нагородження переможців, призерів, номінантів відбудеться 26 березня о 16:00 на майданчику ЗОШ № 5, інформує управління у справах молоді, культури та спорту Ужгородської міської ради.