В Ужгороді у червні працюватимуть табори відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Опубліковано: Травень 25, 2023

Рішення підтримали сьогодні на черговому засіданні виконкому міськради. Оздоровлюватимуться діти за кошти бюджету Ужгородської міської територіальної громади.

Перебування в літньому таборі буде денним – в одну зміну, триватиме із 12 червня 14 календарних днів на базі таких закладів:

✔️Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Гренджі-Донського ;

✔️Ужгородської загальноосвітньої школи №7;

✔️Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12;

✔️Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19;

✔️Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер»;

✔️Навчально-виховного комплексу «Гармонія».

Також члени виконкому підтримали кандидатуру ужгородки Світлани Ніколайчук, матері п’яти дітей, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Крім того, надали паспорти відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства строком на 1 рік.

• кав’ярні на пл. Театральній, 13 на 40 посадкових місць;
  • кав’ярні на пл. Шандора Петефі, 12 на 6 посадкових місць;
  • кав’ярні на наб. Незалежності, 2 на 38 посадкових місць;

– кав’ярні на  вул. Швабській, 71 на 5 посадкових місць;

– кав’ярні  на вул. Корзо, 17  на 8 посадкових місць;

– кав’ярні на просп. Свободи, 45 прим. 3  на 6 посадкових місць.

Іншим рішенням члени виконкому скасували дію паспортів літніх майданчиків – кав’ярням на пл. Театральній, 8 (на 11 посадкових місць) та на пл. Шандора Петефі, 26 (на 9 посадкових місць).