В Ужгороді у двох людей попередні молекулярно-генетичні дослідження виявили підозру на штам коронавірусу «Дельта»

Опубліковано: Липень 26, 2021

Про це сьогодні повідомила лікар-епідеміолог ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Любов Данич. Дослідження, які робили на базі референтної лабораторії у Києві, показали мутації коронавірусу. Потрібно ще провести додаткове секвенування, щоб із точністю сказати, що це саме вірус штаму «Дельта».
Ужгородці, а це двоє молодих людей, разом працюють, на кордон останнім часом не виїжджали. Зараз вони на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів, стан їхнього здоров’я задовільний.
Довідково: новий штам вірусу COVID-19 «Дельта» вже виявлено в понад 90 країнах світу. За оцінками медиків, він в 1,6 разів більш заразніший, а також в 1,45 разів збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.