В Ужгороді урочисто зустріли 128-му окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду

Березень 27, 2019

В Ужгороді урочисто зустріли 128-му  окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду

Сьогодні в Ужгороді відбулася офіційна зустріч 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, яка, виконавши завдання в районі проведення ООС на сході України, повернулася до постійного пункту дислокації.

На зустріч із захисниками близько полудня у військову частину на вулицю Другетів завітали представники органів влади, друзі, родичі та близькі військовослужбовців, журналісти.

Із вітанням до вишикуваного особового складу звернулися командир 128-ї бригади полковник Сергій Собко та начальник штабу, заступник командира підполковник Володимир Миронюк. Військовий капелан провів молебень за успішне повернення військовослужбовців та завершення війни. Воїнам вручили нагрудні знаки, грамоти, відзнаки та подяки.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль подякував захисникам за оборону незалежності нашої країни.

Заступник Ужгородського міського голови Ужгорода Василь Гомонай передав вітання від міського голови Богдана Андріїва: «Державний суверенітет, територіальна цілісність – невід’ємні атрибути незалежної демократичної і процвітаючої України. Ви є гордістю нашої країни. Низький уклін та щира вдячність вам за вірність присязі й за те, що з честю захищаєте нашу державу». Також Василь Васильович передав військовим грамоти та подарунки.

Привітали бійців і заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, голова Ужгородської районної адміністрації Еріка Кинєв.

Вручили на урочистостях і не зовсім звичні відзнаки – усіх дітей військовослужбовців нагородили бригадною відзнакою «За турботу про батьків».

Вшановували воїнів 128-ї бригади також у військових містечках Мукачева та Виноградова.