В Ужгороді відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Опубліковано: Січень 24, 2023

В Ужгороді відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ – музичну подяку країнам, які підтримують і наближають перемогу України у війні з російськими окупантами – презентують у четвер, 26 січня, в Ужгороді артисти Біг-Бенду Академічного естрадно-духового оркестру філармонії під керівництвом народного артиста України Володимира Співака.

Як зазначають організатори, «Музичний фреш» із творів пристрасної Іспанії, теплої Італії, незвичайної Великобританії та інших дружніх країн – класичні, переможні композиції, що покликані потішити  закарпатців та гостей краю у ці нелегкі дні».

Солюватимуть у музичному вечорі заслужений артист України Олександр Садварій (тенор), Галина Гаврилко (сопрано), Мирослава Швах-Пекар (мецо-сопрано), Анастасія Вишневська (мецо-сопрано), Ігор Литвинов (гітара), Наталія Лендєл (фортепіано).