В Ужгороді відбулася фінальна частина ювілейного чемпіонату Закарпаття з хокею

Опубліковано: Лютий 07, 2021

В Ужгороді відбулася фінальна частина ювілейного чемпіонату Закарпаття з хокею
Команда "Ужгородські вовки" – чемпіони 10-го чемпіонату області з хокею! Друге місце – у "Спартака", який цьогоріч святкує 75-річчя.
Фінальна частина ювілейного чемпіонату Закарпаття з хокею та урочисте нагородження переможців і учасників турніру відбулося сьогодні на льдовій арені «Ice Land» в Ужгороді.
"Ужгородські вовки" перемогли "Спартак" із рахунком 3:0.
За "бронзу" ж боролися "Синевир" і "Шахтарські барси", фінальний свисток зафіксував рахунок 1:0 на користь "барсів".
Традиційно відзначили і кращих гравців турніру. Зокрема, кращими бомбардирами стали Крістіан Кравз ("Спартак") та Олександр Добоні ("Ужгородські вовки"), кращим нападником – Микита Свінзицький ("Шахтарські барси"), кращим захисником – Олександр Рогович ("Синевир"), а кращим воротарем – Федір Шандор ("Ужгородські вовки").
Приємними сюрпризами мотивували і юних хокеїстів, які взяли участь у турнірі.