В Ужгороді відбулася зустріч партнерів проєкту «Розвиток транскордонної культури: відреставровані театри міст Сату-Маре та Ужгород»

Опубліковано: Грудень 17, 2021

Аспекти реалізації проєкту «Розвиток транскордонної культури: відреставровані театри міст Сату-Маре та Ужгород», можливості промоції, вплив пандемії на перебіг проєкту, вже досягнуті проміжні результати обговорили днями із представниками румунських партнерів, які для цього приїхали в Ужгород.

Із моніторинговим візитом приїхали представники румунського муніципалітету Сату-Маре Богдан Танаса та Раду Гурджуй. У зустрічі з ними взяли участь: від Ужгородської міської ради – заступник міського голови Василь Пинзеник, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради Вікторія Тарахонич, начальниця відділу ґрантової роботи Мирослава Іванцик; менеджер проєкту – Йосип Міня, комунікаційний менеджер – Олександр Бібен; від Закарпатської обласної ради – заступниця начальника управління з питань міжнародних зв’язків, технічної допомоги та протоколу виконавчого апарату облради Уляна Гурчумелія; від облмуздрамтеатру – директор Василь Марюхнич, фінансова менеджерка Олена Кармішкіна, менеджерка проєкту Ольга Стегура.

Як уже повідомлялося, мета проєкту – розвиток транскордонного туристичного потенціалу румунсько-українського прикордонного простору через вдосконалення культурної пропозиції для населення регіонів румунського Сату-Маре та Закарпаття.

Партнери проєкту: муніципальна влада міста Сату-Маре, Закарпатський академічний український музично-драматичний театр ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, виконавчий комітет Ужгородської міської ради. Реалізовується в межах ЄІС ТКС Румунія-Україна 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.