В Ужгороді відбулося покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину

Опубліковано: Березень 15, 2019

Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину з нагоди відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України відбулася сьогодні в Ужгороді.

Згадати історичні події краю прийшли представники місцевих органів влади, правоохоронних органів, збройних сил, громадськість.

Музичний супровід забезпечив духовий оркестр ГУ НП в Закарпатській області. Після закінчення покладання квітів до підніжжя пам’ятника оркестр виконав Державний гімн України.

80-річчя проголошення Карпатської України відзначається на державному рівні. Також із цієї нагоди сьогодні відбудуться урочистості на території Меморіального комплексу «Красне Поле», поблизу Хуста.