В Ужгороді відбувся благодійний військово-патріотичний забіг

Опубліковано: Квітень 30, 2023

В Ужгороді відбувся благодійний військово-патріотичний забіг

Близько трьохсот учасників долучилися сьогодні в Ужгороді до військово-патріотичного заходу на підтримку обласного центру підготовки населення до національного спротиву StrongRace.

Приїхали  представники Одеси, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької областей, звісно ж, із Закарпаття.

На дистанції 7 кілометрів мали здолати перешкоди: кантування покришки, кидання списа, перелізти через вантажівку, перейти через багнюку, носіння мішка й каміння та дерева, підйом на канатній мотузці.

Забіг благодійний, усі зібрані кошти передадуть на потреби 128-ї гірсько-штурмової бригади.

Військово-патріотичний захід відбувся за підтримки Закарпатської ОВА та Ужгородської міської ради.