В Ужгороді відбувся традиційний турнір із футболу серед команд мікрорайонів

Опубліковано: Грудень 15, 2021

В Ужгороді відбувся традиційний турнір із футболу серед команд мікрорайонів
Традиційний турнір із футболу серед команд мікрорайонів Ужгорода з нагоди Дня Святого Миколая відбувся у спорткомплексі «Юність». Змагалися чотири, за підсумками року, найсильніші команди: «Проспект- Junior», «Paradise», «All Cash» та «Solonyna».
Перше місце у турнірі посіла команда «Solonyna», друге – «Проспект-Junior», третє – «Paradise», четверте – «All Cash». Крім того, відзначили і кращих гравця, воротаря та бомбардира.
Голова Асоціації футболу Ужгорода, заступник міського голови Василь Гомонай привітав команди з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував організаторам і гравцям за весь футбольний рік, у якому провели 14 турнірів до різних свят. Висловив радість, що футбол у місті активно розвивається, та сподівання, що наступний футбольний сезон також буде успішним.
Переможцям вручили кубки, грамоти, медалі, футбольні м’ячі та солодкі подарунки від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Подяками нагородили й арбітрів матчу.