В Ужгороді відбувся футбольний турнір, присвячений пам'яті Володимира Пінковського

Опубліковано: Червень 22, 2021

Уже вшосте в Ужгороді відбувся міжнародний турнір з футболу, присвячений пам'яті видатного футболіста й дитячого тренера Володимира Пінковського.
Цьогоріч турнір зібрав 10 команд з різних куточків України та Угорщини.
За результатами ігор, які провели днями, визначили переможців:
1 місце – ФК “Минай”
2 місце – “ЛОКО” м. Ужгород
3 місце – “СКАЛА” м. Стрий
4 місце – “Tarpa Sandor Istvan LA” Угорщина
5 місце – “Атлет” м. Київ
6 місце – “МФА Мункач” м. Мукачево
7 місце – “Lions – Irpiny” м. Ірпінь
8 місце – “ЛОКО” 2 м. Ужгород
9 місце – ФК “Севлюш” м. Виноградів.
Визначили і кращих воротаря, захисника, півзахисника, нападника, бомбардира і кращого гравця турніру.
При підбитті підсумків турніру дочка видатного тренера Володимира Пінковського Марина Карпинець висловила щиру подяку організаторам турніру Володимиру Мухлиніну і Василю Оросу, заступнику Ужгородського міського голови, голові Асоціації футболу Ужгорода Василю Гомонаю, а також учасникам змагань.