В Ужгороді відбувся забіг до Дня захисників і захисниць України

Опубліковано: Жовтень 10, 2021

В Ужгороді відбувся забіг до Дня захисників і захисниць України
За єдність, перемогу – сьогодні в Ужгороді відбувся забіг із нагоди Дня захисників і захисниць України, який відзначатимемо 14 жовтня.
Старт і фініш – на площі Театральній, можна було обрати з двох маршрутів набережними – на 2 кілометри через транспортний міст Масарика або ж на 5 кілометрів через Боздоський парк.
Узяли участь близько двох сотень учасників – військовослужбовці, представники Національної гвардії, Чопського прикордонного загону, поліції, інших силових структур, підрозділів безпеки та оборони, ветерани АТО/ООС, волонтери, представники керівництва області та міської влади, ужгородці різного віку, які захотіли приєднатися, долучилася навіть група, яка займається скандинавською ходьбою. Охочі могли також узяти бронежилети, щоб подолати відстань із додатковим навантаженням.
Перед стартом звучали вітання, хвилиною мовчання вшанували захисників, які віддали за нашу державу своє життя, прозвучав Гімн України, зробили спільну розминку. На фініші вручали грамоти, кубки, медалі.