В Ужгороді відкрили новий баскетбольний майданчик

Опубліковано: Квітень 13, 2021

В Ужгороді відкрили новий баскетбольний майданчик

"Баскетбольний майданчик збудували у спільному дворі багатоповерхівок на вул. Олексія Бестужева-Рюміна, 4, Марії Заньковецької, 77, Тиводара Легоцького, 21,23 у рамках Бюджету громадської ініціативи. За словами Богдана Андріїва, міська влада працює над тим, аби таких сучасних місць для занять спортом було в Ужгороді ще більше. За минулі 5 років в школах обласного центру Закарпаття збудували 10 мультифункціональних спортивних майданчиків, цього року запланували їх зробити ще у трьох навчальних закладах. Майданчики будуть не тільки місцем для тренування футболістів чи баскетболістів, тут зможуть займатися спортом, гратися всі діти", - йдеться в описі до відео на ютуб-каналі міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.