В Ужгороді відзначили День пам'яті та примирення

Опубліковано: Травень 08, 2023

В Ужгороді відзначили День пам'яті та примирення

Сьогодні, 8 травня – День пам’яті та примирення.  Весь цивілізований світ вшановує нині мільйони жертв Другої світової війни.  Українці одними з перших відчули на собі її масштаби та жорстокість. І боролися з нацизмом до перемоги.

Другий рік Україна відзначає цю дату в умовах повномасштабної війни, захищаючи свою свободу, незалежність та суверенітет від російських загарбників. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з Другою світовою, стали реальністю в Україні через воєнні злочини російської армії та керівництва росії.

День пам’яті та примирення і 78-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили сьогодні в Ужгороді. Керівники краю Віктор Микита та Володимир Чубірко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник міського голови Василь Гомонай, представники правоохоронних органів та силових структур, ДСНС, військові  поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам на Сході і до могил загиблих українських Героїв на Пагорбі Слави.

Під час заходів із вшанування памʼяті загиблих лунав «Дзвін перемоги» – як символ нашого прагнення до перемоги та безмежної поваги до полеглих захисників.

Перемогли тоді – переможемо й зараз! Слава Україні!