В Ужгороді відзначили День рятівника

Опубліковано: Вересень 17, 2021

В Ужгороді відзначили День рятівника
Люди, на яких завжди можемо покластися, мужні і витривалі, котрі безумовно прийдуть на допомогу у разі біди – сьогодні відзначають професійне свято – День рятівника.
Урочистості з цієї нагоди відбулися у Закарпатській облдержадміністрації. Рятувальників привітали, зокрема, голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, заступник голови обласної ради Василь Іванчо, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Роман Гудак.
Міський голова Богдан Андріїв від себе особисто, від усіх містян подякував рятувальникам за нелегку щоденну працю, за відвагу та героїзм, побажав міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, завжди повертатися неушкодженими із викликів. Міська влада, запевнив Богдан Євстафійович, і надалі у міру можливості підтримуватиме рятувальників.
Із нагоди свята та за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту населення Богдан Андріїв вручив грамоти Ужгородської міської ради працівникам Головного управління ДСНС України в Закарпатській області – старшому лейтенанту служби цивільного захисту, заступнику начальника загону, начальнику відділення матеріально-технічного забезпечення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Василю Галабурді, майору служби цивільного захисту, заступнику начальника 3 державної пожежно-рятувальної частини (м. Ужгород) 1 державного пожежно-рятувального загону Олександру Косому, майору служби цивільного захисту, заступнику начальника 1 державного пожежно-рятувального загону Олександру Лавренку, майору служби цивільного захисту, першому заступнику начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення Юрію Малику.
Грамотами міськради відзначили й працівників Ужгородського РУ ГУ ДСНС України в Закарпатській області – майора служби цивільного захисту, заступника начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Владислава Гуцалюка, старшого лейтенанта служби цивільного захисту, головного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Володимира Штимака.