В Ужгороді вітали працівників бібліотечної справи

Опубліковано: Вересень 30, 2019

В Ужгороді вітали працівників бібліотечної справи

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначаємо сьогодні, відбулися в обласному центрі Закарпаття, зокрема, й в бібліотеці-філії №2 Ужгородської централізованої бібліотечної системи.
Міський голова Богдан Андріїв привітав працівників книгозбірень зі святом, зізнався, що змалку знайомий з особливостями цієї справи, адже його мама також працювала бібліотекарем. Богдан Євстафійович підкреслив, що хоч зараз і чимало ґаджетів, дуже важливо, аби бібліотеки та паперові книжки жили, згуртовували як юних, так і дорослих читачів.
Кращих бібліотекарів відзначили грамотами Ужгородської міської ради, зокрема, директорку Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Людмилу Ленарт, завідувачку міської бібліотеки для дітей, заступницю директора з роботи з дітьми Ужгородської ЦБС Аллу Петрішак, головну методистку централізованої бібліотечної системи Ірину Власик.