В Ужгороді Всеукраїнський турнір з фехтування

Опубліковано: Вересень 07, 2024

В Ужгороді  Всеукраїнський турнір з фехтування

Понад 300 спортсменів із Дніпра, Броварів, Запоріжжя, Львова, Харкова, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська та Ужгорода сьогодні та завтра змагаються в обласному центрі Закарпаття за найвищі нагороди престижного турніру – Всеукраїнського турніру з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея, а також відкритого чемпіонату Ужгорода.

На урочистому відкритті змагань, які відбуваються на базі Центру олімпійської підготовки спортсменів, тренерів та вболівальників привітали міський голова Богдан Андріїв та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.

Юні спортсмени представляють ДЮСШ, СДЮШОР, школи вищої спортивної майстерності, заклади освіти спортивного профілю, фізкультурно-спортивні товариства та спортивні клуби.