В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні
Опубліковано: Лютий 20, 2021
![В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні](/media/1/IMG_6084.jpg)
Заступники Ужгородського міського голови Василь Гомонай та Василь Пинзеник сьогодні долучилися до урочистостей вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні, які відбулися в обласному центрі Закарпаття.
До пам'ятного знаку борцям за свободу і незалежність України на площі Народній поруч із ректоратом Ужгородського національного університету поклали квіти та запалені лампадки.
Пролунали Державний Гімн України та символічний реквієм – пісня "Пливе кача". Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.