В Ужгороді вшанували пам'ять загиблих захисників України

Опубліковано: Жовтень 14, 2022

В Ужгороді вшанували пам'ять загиблих захисників України

Розпочата росією війна у 2014 році, а потім і повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року спонукали сотні тисяч українців різних професій і роду занять узяти до рук зброю і стати захисниками рідної землі. На жаль, багато з них поклали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

Пам'ять усіх захисників, які загинули у боротьбі за незалежність України, вшанували сьогодні в Ужгороді. Біля Меморіалу загиблим воїнам зібралися керівники Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради, Ужгородської міської ради, військові, представники дипломатичних відомств, правоохоронних органів, ужгородці.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих Героїв, поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам та до могил солдатів російсько-української війни.