В Ужгороді вшанували пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Опубліковано: Серпень 29, 2019

В Україні сьогодні вперше відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Цю дату для щорічного відзначення встановив указом президент України Володимир Зеленський.

В Ужгороді на Пагорбі Слави поклали квіти до Меморіалу загиблим героям. Голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, секретар міської ради Андріана Сушко, керівники правоохоронних органів, представники громадськості і духовенства поклали квіти до Меморіалу та могил полеглих на сході України Героїв.