В Ужгороді вшанували жертв політичних репресій

Опубліковано: Травень 16, 2020

В Ужгороді вшанували жертв політичних репресій

В Ужгороді вшанували жертв політичних репресій, меморіальне зібрання відбулося у сквері імені Героїв Майдану.
Квіти до пам'ятника жертвам політичних репресій поклали представники Закарпатської обласної організації «Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих» із заступником керівника організації Романом Дециком, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, заступник голови обласної ради Петро Грицик, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар ради Андріана Сушко, громадськість.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинно загиблих від насильницького впровадження комуністичної ідеології, народний камерний хор інтелігенції Ужгорода «Кредо» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник - Ярослав Кирлик) виконали Державний Гімн України та "Молитву за Україну".

Вшанування пам'яті жертв політичних репресій в Україні відбувається щороку у третю неділю травня.