В Ужгороді встановили 5 підвищених пішохідних переходів

Опубліковано: Квітень 19, 2023

В Ужгороді встановили 5 підвищених пішохідних переходів

В Ужгороді встановили 5 підвищених пішохідних переходів – два на вулиці Минайській, де часто стаються ДТП, а також по одному на вулицях  Миколи Бобяка, Карпатської України (колишня вулиця Гагаріна) та проспекті  Свободи. Зробили це у межах проєкту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично сталу міську мобільність».

Порівняно зі звичайною «зеброю», нові конструкції значно безпечніші як для пішоходів, так і для водіїв. Підвищені переходи виконують подвійну функцію – це не тільки «лежачий поліцейський», який змушує водіїв знижувати перед ним швидкість, а ще й зручність для пішоходів, зокрема для людей з інвалідністю та родин з дитячими візками. Тобто йдеться і про безпеку, і про комфорт.

Ужгородська міська рада отримала можливість реалізувати спільний грантовий проєкт завдяки співпраці з Агентством сталого розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА»,  партнером виступило управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради.