В Ужгороді визначили місця для торгівлі ялинками та новорічними прикрасами

Опубліковано: Грудень 14, 2021

В Ужгороді визначили місця для торгівлі ялинками та новорічними прикрасами
Відповідно до розпорядження міського голови, триватиме така торгівля із 15 до 31 грудня.
У Боздоському парку 15-30 грудня триватиме новорічний ялинковий ярмарок. Крім того, визначили додаткові місця для тимчасової роздрібної торгівлі ялинками та новорічними прикрасами у цей же період:
• біля будинку №15 на вул. Вілмоша Ковача (поруч із колишньою хімчисткою біля ринку «Білочка»);
• збоку ринку "Новий ринок" на вул. Марії Заньковецької біля будинку № 77;
• на розі вул. Української – Андрія Палая (ринок "Нива");
• на вул. Підградській біля будинку № 59 (поруч із «Перечинським» автовокзалом);
Також можна буде торгувати ялинками:
14 днів, із 18 до 31 грудня
- навпроти стоянки ТРЦ «Дастор» на вул. Закарпатській;
- навпроти ТЦ «Епіцентр-2» на вул. Миколи Бобяка;
- навпроти ПАТ «Модуль М» на вул. Миколи Бобяка;
- біля стадіону «Авангард» на вул. Івана Франка.
– 17 днів, із 15 до 31 грудня
- на вул. Закарпатській – пров. Тараса Шевченка (3 торгові місця);
- на вул. 8-го Березня (3 торгові місця).
Адміністраціям ринків та супермаркетів рекомендували організовувати торгівлю ялинками та новорічними прикрасами на власній території з дотриманням протиепідемічних заходів та обмежень. Контролювати, як підприємці дотримуються Правил благоустрою, аби не було стихійної торгівлі ялинками у невизначених місцях та обмеження паркування автомобілів біля таких місць для торгівлі будуть працівники управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури.