В Ужгороді визначили переможців великоднього конкурсу серед юних читачів бібліотек

Опубліковано: Квітень 29, 2021

В Ужгороді визначили переможців великоднього конкурсу серед юних читачів бібліотек
Переможців онлайн-конкурсу великодніх робіт, що об'єднав юних читачів міської бібліотеки для дітей та бібліотеки-філії №2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи, відзначили сьогодні тематичними подарунками від міськради.
Конкурс, в якому взяли участь пів сотні дітей від 3-х до 14 років, тривав із 12 до 26 квітня за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Насамперед діти у роботах висвітлювали родинні традиції святкування Воскресіння Христового.
Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай від імені міського голови Богдана Андрієва привітав дітей і їх батьків із прийдешніми святами, відзначив старання в конкурсі, а під час вручення подарунків попросив дітей розказати про улюблені великодні традиції їхніх сімей.
Загалом серед учасників визначили 10 переможців. У міській бібліотеці для дітей це: Вікторія Фешко, 13 років; Юлія Самойлова, 7 років; Юлія Белан, 6 років; Євгенія Палінчак, 7 років; Романа Просолін, 7 років. У бібліотеці-філії №2: Даніела Ленів, 7 років; Олександр Лизанець, 8 років; Анна Лизанець, 4 роки; Марія Габрусь, 10 років; Арсен Гецянин, 8 років.