В Ужгороді з 2 листопада відновлюється безкоштовне перевезення школярів на міських автобусних маршрутах

Опубліковано: Жовтень 28, 2020

Рішення про це з ініціативи міського голови Богдана Андріїва прийняли сьогодні на черговому засіданні виконкому міськради.
Для підтримки сімей з дітьми шкільного віку в умовах карантину, безкоштовне перевезення школярів на міських автобусних маршрутах здійснюватиметься у період навчального року – з 1 вересня по 31 травня за наявності учнівського квитка встановленого взірця.
Крім того, безоплатним перевезенням забезпечуватимуться учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.
Управлінню освіти Ужгородської міської ради дано доручення забезпечувати вчасне виготовлення, продовження та видачу учнівських квитків встановленого взірця.
Безоплатний проїзд школярів у місті вже діяв більше двох років – із початку березня 2016 до кінця березня 2018, а відтоді і дотепер – зі знижкою у дві гривні під час навчального року. Компенсація перевізникам за пільгові перевезення школярів не надавалася.