В Ужгороді засяяла головна ялинка міста

Опубліковано: Грудень 18, 2020

В Ужгороді засяяла головна ялинка міста
Офіційне засвічення вогнів новорічної ялинки Ужгорода на площі Театральній відбулося сьогодні.
Через карантин місто відмовилося від традиційного святкування, ужгородцям пропонували спостерігати за дійством на сторінці Ужгородської міської ради у Фейсбуці під час прямої трансляції. Присутнім на площі, хто все-таки вирішив прийти, актори лялькового театру постійно нагадували про дотримання соціальної дистанції.
Із прийдешніми святами всіх ужгородців привітав і міський голова Богдан Андріїв. «Свята у нашому багатонаціональному місті ми відзначаємо за різними календарями та традиціями. І це дуже приємно. Щиро вітаю всіх, бажаю добра, миру та Божої благодаті. Бажаю, щоб усі новорічно-різдвяні свята були такими гарними, як сьогоднішній вечір», – сказав, зокрема, Богдан Євстафійович.
Цьогоріч ялинку прикрасили близько пів тисячі кульок білого, срібного та золотого кольорів, перевагу віддали білим і блискучим металізованим елементам декору. Також на зеленій красуні сяють понад 7 тисяч вогників світлодіодних гірлянд жовтого кольору з мерехтливим білим.