В Ужгороді завершився ІІ «Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF)»

Опубліковано: Жовтень 10, 2021

Переможців конкурсної програми ІІ «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)» оголосили сьогодні на урочистому закритті 6-денної кіноподії в Ужгороді.
На сцені обласного театру ляльок «Бавка» директор кінофестивалю Дмитро Грешко та продюсерка Поліна Герман подякували учасникам та партнерам.
Заступник голови Держагенства України з питань кіно Сергій Стороженко поділився позитивними враженнями від фестивалю й перебування в Ужгороді, запевнив у подальшій підтримці.
Фільм «Май далеко – май добре» (режисерка – Ганна Ярошевич), з якого стартував фестиваль, отримав одразу дві нагороди – приз глядацьких симпатій і спеціальну відзнаку журі.
Кращим короткометражним фільмом стала кіноробота «Стійкість» (Коста-Ріка).
Кращий документальний фільм – «Вовки на кордонах» (Чехія), його режисер Мартін Пав подякував організаторам за фестиваль такого високого рівня.
На завершення глядачам презентували позаконкурсний фільм «Пік страху» режисера Станіслава Капралова (Україна, США, Іспанія).