В Ужгороді знову курсує дитяча залізниця

Опубліковано: Квітень 30, 2021

В Ужгороді знову курсує дитяча залізниця
Про урочисте відкриття нового сезону дитячої залізниці в Ужгороді на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Богдан Андріїв:
"Дитяча залізниця в Ужгороді знову працює! Улюблена багатьма ужгородцями, і не тільки дітьми, атракція напередодні великодніх свят почала новий сезон.
Неодноразово говорив, що Ужгородська міська рада робитиме все від неї залежне, щоб вузькоколійка працювала – ми готові взяти її на баланс міста, в оренду. "Укрзалізницю", за рішенням сесії Ужгородської міськради, ми звільнили від сплати земельного податку за землі під дитячою залізницею, вдячний депутатському корпусу за підтримку.
Відновлення туристичної родзинки Ужгорода та й загалом Закарпаття – результат спільних зусиль народних депутатів, обласної та міської влади. Щира подяка всім, хто долучився, щоб у нашому краї зберегти унікальну дитячу залізницю".