В Ужгородській міській клінічній лікарні завершили капітальний ремонт кардіологічного відділення з палатами інтенсивної терапії

Опубліковано: Лютий 03, 2023

До послуг пацієнтів – ще 10 комфортних оновлених палат Отримати допомогу висококваліфікованих фахівців тут зможуть не тільки ужгородці, а й усі пацієнти, які матимуть лікарське скерування – заклад отримуватиме за це кошти із Національної служби здоров'я України.

На ремонт кардіологічного відділення у нашій міській лікарні спрямували понад 1,9 мільйони гривень Не проводили тут таких робіт із часу, відколи відділення розпочало роботу Міська влада спільно із депутатським корпусом працюватимуть і надалі над тим, щоб підвищувати якість надання медичних послуг у медзакладах Ужгорода.

Буде виділятися фінансування і на покращення умов для перебування пацієнтів та роботи лікарів, і на придбання сучасного обладнання.

Сьогодні відділення оглянули міський голова Богдан Андріїв, секретар міської ради Арсен Мелкумян, радник міського голови Григорій Шевчук, поспілкувалися із керівником закладу Павлом Лукачем та медичним персоналом.