В Ужгородській міській раді рідним загиблих Героїв вручили високі державні нагороди

Опубліковано: Липень 12, 2024

Міський голова Богдан Андріїв спільно з Ужгородським РТЦК та СП сьогодні передав високі державні нагороди рідним загиблих Героїв, які віддали найдорожче – своє життя – за мир, спокій та незалежність України.

«Співчуття, шана та вдячність Вам! Ваші рідні віддали свої життя, будучи до останнього подиху вірними Україні, борючись за її майбутнє, майбутнє українських дітей. Важко знайти слова, які могли би втішити, але наголошую: ми завжди готові допомогти та підтримати, у разі потреби - звертайтеся, це найменше, що можемо зробити за ту самопожертву, яку зробили ваші чоловіки, сини, брати заради кожного з нас»🇺🇦

За особливі заслуги в захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань, нагороджено (посмертно):

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню – заступник командира артилерійського дивізіону з морально-психологічного забезпечення військової частини А1556 майор Сергій КУЗНЄВ.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеню – стрілець 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А7089 солдат Сергій БІРНЯК.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеню – стрілець-помічник гранатометника стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А1556 солдат Данило БОГУСЛАВСЬКИЙ.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеню – головний сержант стрілецького батальйону військової частини А1556 старший сержант Євгеній МЕЛЕЧИНСЬКИЙ.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеню – стрілець-зенітник зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону військової частини А1556 старший солдат Назар ЧАВАРГА.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеню – головний сержант батареї корегування артилерійського вогню дивізіону артилерійської розвідки військової частини А3215 молодший сержант Микола ЮЖАКОВ.

Честь Героям!
Слава Україні!