В Ужгородській міській раді сьогодні провели День депутата
Опубліковано: Березень 05, 2021
![В Ужгородській міській раді сьогодні провели День депутата](/media/1/157405255_1884315611730974_6760415397671460475_o.jpg)
Працівники департаменту фінансів та бюджетної політики спілкувалися з депутатами міськради з питань формування доходів Ужгородської територіальної громади, які є захищені і незахищені статті видатків, що таке трансферти, тобто кошти, передані із державного та інших місцевих бюджетів. Зупинилися і на питаннях поділу видатків на поточні та капітальні.
Такі Дні депутата, з різних питань діяльності депутатського корпусу, в Ужгородській міській раді будуть систематичними.